شماره : 345
8 / 4 / 2021 - 14:03

مدیرکل بنیادشهید استان کهگیلویه و بویراحمد در جوار قبر پدر شهید سید سلیمان دانشی حضورپیداکرد

مدیرکل بنیادشهید به همراه رئیس بنیادشهید شهرستان چرام به پاس ارج به مقام شامخ شهدا و احترام والدین شهدا به مناسبت درگذشت مرحوم حاج سید مذکور دانشی پدر شهید سیدسلیمان دانشی درشهرسرفاریاب حضور پیدا کردند و دراین سفرضمن تسلیت به خانواده شهید دانشی مشکلات مربوط به گلزارشهدای مرکزی و جاده ارتباطی گلزارشهدای شهرک نهم را

مدیرکل بنیادشهید به همراه رئیس بنیادشهید شهرستان چرام به پاس ارج به مقام شامخ شهدا و احترام والدین شهدا به مناسبت درگذشت مرحوم حاج سید مذکور دانشی پدر شهید سیدسلیمان دانشی درشهرسرفاریاب حضور پیدا کردند و دراین سفرضمن تسلیت به خانواده شهید دانشی مشکلات مربوط به گلزارشهدای مرکزی و جاده ارتباطی گلزارشهدای شهرک نهم را بررسی کردند و قول همکاری دادند که با هماهنگی بنیادشهید شهرستان چرام وفرماندارمحترم شهرستان و اداره راه شهرستان مشکلات برطرف گردد.درپایان ازخانواده شهید دانشی به جهت تشییع باشکوه پدر شهید که با رعایت کامل پروتکل بهداشتی وبدون اطلاع رسانی قبلی برگزارگردید تقدیروتشکرداشتند.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 345 توسط سید صدیف دانشی و در روز پنج‌شنبه 8 آوریل 2021 ساعت 14:03:08
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 339
8 / 4 / 2021 - 12:53

رونمایی از کتاب «بسیج و دفاع» به نویسندگی بهروز خشت زر فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای مرکزی سرفاریاب

📖نام کتاب: « بسیج و دفاع» 🖋نویسنده: بهروز خشت زر کتاب «بسیج و دفاع» با موضوعات بسیجیان، دفاع ملی و دفاع مقدس در سه فصل تنظیم شده و در رابطه با عملکرد بسیج در حوزه فعالیت های نظامی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حفظ و حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران

📖نام کتاب: « بسیج و دفاع»
🖋نویسنده: بهروز خشت زر

کتاب «بسیج و دفاع» با موضوعات بسیجیان، دفاع ملی و دفاع مقدس در سه فصل تنظیم شده و در رابطه با عملکرد بسیج در حوزه فعالیت های نظامی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حفظ و حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس نگارش شده است.

کتاب «بسیج و دفاع» از سوی انتشارات نودا و با حمایت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های #دفاع_مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده است.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 339 توسط سید صدیف دانشی و در روز ساعت 12:53:24
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 326
13 / 3 / 2021 - 7:27

بخشدارسرفاریاب انتخابات هیات اجرایی رابرگزارکرد

بخشدارمحترم سرفاریاب دکتر محمودی درموعدمقرروزمان قانونی تعداد۳۰نفراز معتمدین بخش راجهت انتخاب هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای شهروروستابادرایت خاص درسایه آرامش ورضایت همگانی مشخص نمودندوبادعوت ازآنهاومدعوین دیگری ازجمله نماینده محترم دادستان،اعضای اداری وهیات نظارت برانتخابات درمسجدحضرت ابوالفضل (ع) انتخابات رابه روش رای گیری برگزارکردوآقایان سیداسلام آریاپناه.سیدنصیرداورپناه.مسعود دبید.سیدمهدی محققیان.سیدمحمددانشی .خدابخش افروز .سیدمحمدرضانیکدارمقدم.سیدبهادرپارسا.عطاء اسفندیاری مقدم.به عنوان اعضای

بخشدارمحترم سرفاریاب دکتر محمودی درموعدمقرروزمان قانونی تعداد۳۰نفراز معتمدین بخش راجهت انتخاب هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای شهروروستابادرایت خاص درسایه آرامش ورضایت همگانی مشخص نمودندوبادعوت ازآنهاومدعوین دیگری ازجمله نماینده محترم دادستان،اعضای اداری وهیات نظارت برانتخابات درمسجدحضرت ابوالفضل (ع) انتخابات رابه روش رای گیری برگزارکردوآقایان سیداسلام آریاپناه.سیدنصیرداورپناه.مسعود دبید.سیدمهدی محققیان.سیدمحمددانشی .خدابخش افروز .سیدمحمدرضانیکدارمقدم.سیدبهادرپارسا.عطاء اسفندیاری مقدم.به عنوان اعضای اصلی وآقایان علیداد واحسان مشایخی .موسی نرگسی.اندیشه وعلی یارپرموز به عنوان اعضای علی البدل مشخص شدند.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 326 توسط سید صدیف دانشی و در روز شنبه 13 مارس 2021 ساعت 07:27:53
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 308
17 / 2 / 2021 - 22:24

سرفاریاب لرزید

دقایقی پیش سرفاریاب بازلزله ای نسبتا شدید لرزید. هنوز ازخسارات احتمالی خبری بدست نیامده این زمین لرزه در یاسوج و دهدشت احساس شدو باشدت ۵/۶درجه در مقیاس ریشتر شهر سی سخت را لرزاند

دقایقی پیش سرفاریاب بازلزله ای نسبتا شدید لرزید.
هنوز ازخسارات احتمالی خبری بدست نیامده
این زمین لرزه در یاسوج و دهدشت احساس شدو باشدت ۵/۶درجه در مقیاس ریشتر شهر سی سخت را لرزاند

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 308 توسط سید صدیف دانشی و در روز چهارشنبه 17 فوریه 2021 ساعت 22:24:12
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 271
10 / 2 / 2021 - 16:22

افتتاح دو خانه ورزش روستایی در شهرستان چرام +تصاویر

افتتاح دو‌خانه ورزش روستایی شهرستان چرام  به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا با حضور بخشداران سرفاریاب و‌چرام برگزار شد. به گزارش طنین روز از چرام؛امروز چهارشنبه ۲۲بهمن ۱۳۹۹با حضور بخشداران سرفاریاب و چرام و رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام  آئین افتتاح دو

افتتاح دو‌خانه ورزش روستایی شهرستان چرام  به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا با حضور بخشداران سرفاریاب و‌چرام برگزار شد.

به گزارش طنین روز از چرام؛امروز چهارشنبه ۲۲بهمن ۱۳۹۹با حضور بخشداران سرفاریاب و چرام و رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام  آئین افتتاح دو خانه ورزش روستایی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا برگزار و به بهره برداری رسید.

محمودی بخشدار سرفاریاب  در آئین افتتاح خانه ورزش روستایی شیخ هابیل با تبریک ایام الله دهه فجر بیان کرد:توزیع عادلانه منابع و امکانات ورزشی در روستاها موجب مهاجرت معکوس و ایجاد روحیه امید و نشاط می شود.

بخشدار سرفاریاب با تشکر از هیات روستایی وبازی های بومی محلی استان و شهرستان چرام گفت:ایجاد خانه های ورزش اقدام خوبی در احیا بازی های بومی محلی وسرگرمی ونشاط در میان روسنائیان است واز دهیاران درخواست داریم که ضمن حفاظت و نگهداری درست از این اقلام ورزشی نسبت به دراختیار گذاشتن این تجهیزات برای مردم روستا اهتمام جدی داشته باشند.

در دومین افتتاحیه خانه ورزش روستایی شهرستان چرام که در روستای القچین علیا با حضورسید الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام ؛رئیس ونائب رئیس هیات ورزش روستایی چرام و‌مردم و‌شورا و دهیاری روستا   برگزارشد.

بخشدار مرکزی چرام در آئین افتتاح این خانه ورزش روستایی که امروز عصر ۲۲بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد بیان کرد:ایجاد خانه های ورزش اقدام ارزشمندی است که موجب سرگرمی سالم ونشاط وسلامتی در بین روسنائیان می شود.

وی با اشاره به جمعیت روستای القچین علیا و وجود جوانان و‌تیم های ورزشی در این روستا از مدیرکل ورزش و‌جوانان استان ومسئولان ورزش چرام درخواست کرد به زیر ساخت های ورزشی این روستا توجه ویژه داشته باشند و حضور میدانی برای بررسی مشکلات ورزش چرام و‌روستا داشته باشند.

افسردیر در این آئین ضمن تشکر از زحمات و‌پیگیری های مسئولان هیأت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی در شهرستان چرام اظهار امیدواری کرد که سایر روستاها هم به خانه ورزش تجهیز شوند.

علی یاری زاده رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام در آئین افتتاحیه های دو خانه ورزش روستایی شیخ هابیل والقچین علیا بیان کرد:تجهیز خانه های ورزش روستایی و‌توزیع عادلانه امکانات ورزشی در دور افتاده ترین روستاها از خدمات دولت تدبیر وامید است که موجب ایجاد روحیه نشاط وشادی میان جوانان روستایی می شود.

رئیس هیات ورزش روستایی وبازی های بومی محلی چرام گفت :تاکنون در شهرستان چرام تعداد ۸خانه ورزش روستایی تجهیز شدن که سایر روستاهای شهرستان براساس دارا بودن شرایط و فضای مناسب تجهیز می شوند.

وی از بخشداران درخواست کرد که دهیاران را ملزم کنند که نسبت به نگهداری وبازگشایی خانه های ورزش وبرگزاری مسابقات روستایی وبازی های بومی محلی  همکاری لازم را داشته باشند.

تصاویر:

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 271 توسط foroughinia و در روز چهارشنبه 10 فوریه 2021 ساعت 16:22:36
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 240
10 / 2 / 2021 - 13:24

نورافشانی آسمان سرفاریاب وعطرافشانی گلزارشهدای سرفاریاب‌ با حضور بسیجیان گردان بیت المقدس امام علی(ع)،شورای اداری بخش،فرهنگیان،خانواده شهدا،روحانیون و جمعی از همه اقشار مردم شریف و همیشه در صحنه بخش سرفاریاب

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 240 توسط سید صدیف دانشی و در روز ساعت 13:24:51
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 224
9 / 2 / 2021 - 19:31

انتخابات ۱۴۰۰ شورای شهر چرام واسامی کاندیداهای احتمالی/موضع سید محمدموحد وعدل هاشمی پور چیست؟/جدال اصلاح طلبان و اصولگرایان یا رای طایفه ای/نقش بانوان در انتخابات شورای شهر آینده

طنین روز:انتخابات ششمین دوره شورای شهرچرام  در ۱۴۰۰تحت تاثیر عوامل مختلف و بعداز انتخابات مجلس شورای اسلامی و همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری جدال نفس گیری را در سایه رای قومی وطایفه ای دارد. به گزارش پایگاه خبری « طنین روز» از چرام ؛انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ظرافت و حساسیت‌های

طنین روز:انتخابات ششمین دوره شورای شهرچرام  در ۱۴۰۰تحت تاثیر عوامل مختلف و بعداز انتخابات مجلس شورای اسلامی و همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری جدال نفس گیری را در سایه رای قومی وطایفه ای دارد.

به گزارش پایگاه خبری « طنین روز» از چرام ؛انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ظرافت و حساسیت‌های زیادی برخوردار است، همزمانی این انتخابات با انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری ایران کار را تاحدودی برای نیروهای تشکیلاتی و حزبی راحت‌تر کرده است. در کلان شهرها نامزد انتخابات‌ها معمولاً بر اساس گرایش‌های سیاسی، تخصص و میزان توانایی آنها انتخاب می‌شوند، در شهرهای همانند؛ شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد، مناسبت‌های قومی، طایفه‌ای و روابط خانوادگی و دوستانه نیز بر انتخابات شوراهای اسلامی و مجلس شورای اسلامی تاثیر بسزایی دارد.

رأی قومی و طایفه‌ای یقیناً بر اساس آنچه که سلوک گذشتگان بوده، نقش مهمی دارد اما عملکرد شوراهای شهر طایفه ای در ادوار گذشته تاکنون در شهر چرام و نارضایتی از عملکرد آنها بخصوص در درون طوایف که حامی آنها بوده اند و همچنین عدم پیشرفت لازم شهر چرام در زیرساخت های شهری موجب شده که نگاه ها به سمت کاندیداهای طایفه ای که سم مهلکی در توسعه شهر چرام است منفی باشد.

به نظر می‌رسد، برخی طوایف به طور فله‌ای کاندیداهایی را به رقابت ۱۴۰۰ شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌فرستند. پراکندگی آرا چالش و آسیب جدی کاندیداهای است که خروجی طوایف هستند.

به نظر می رسد شهروندان چرامی فارغ از نگاه های طایفه ای براساس توانمندی وتخصص و‌پاکدستی افراد ؛در شورای شهر آینده چرام نقش آفرینی کنند و حتی اگر بنا بر رای طایفه ای دارند افرادی را انتخاب کنند که واقعا توانمندی لازم ؛قدرت بیان؛مطالبه گری و تخصص و آگاهی لازم را داشته باشند چرا که انتخاب نامناسب کاندید طایفه ای در شورای شهر علاوه بر اینکه خسرانی برای شهر است تبعات منفی برای همان طایفه هم در بر دارد.

انتخابات شورای شهر چرام بسان سایر شهرهای استان تحت تاثیر چند موضوع هست که یکی از آنها رقابت کاندیداهایی است که در انتخابات اسفندماه گذشته مجلس شورای اسلامی حامی کاندیداهای پیروز یا شکست خورده بودن که در این بین رقابت جریان سید محمد موحد وعدل هاشمی پور در تلاش هستند که از نیروهای خود در انتخابات شورای شهر حمایت کنند و صحنه را در شورای شهر به حریف واگذار نکنند

از آن سو اصلاح طلبان هم درصدد هستند که از کاندیداهای اصلاح طلب در شورای شهر چرام حمایت کنند تا ناکامی در پارلمان کشوری را در پارلمان محلی جبران کنند.

البته در این بین بعضی از کاندیداهای شورای شهر که عنوان می شود اصلاح طلب هستند اما در دوره گذشته و به علت نبود کاندیدای اصلاح طلب در انتخابات مجلس شورای اسلامی کهگیلویه بزرگ از محمد موحد نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی وعدل هاشمی پور نماینده سابق حمایت کردند قطعا انتظار دارند که در رقابت های پارلمان محلی ۱۴۰۰از آنها حمایت شود و به قولی جواب حمایت خود را در انتخابات مجلس در انتخابات شورای شهر عملی نمایند.

در این بین باید منتظر ماند که جریان و بزرگان ولیدرهای سید محمد موحد در شهر چرام چه حمایتی از کاندیداهای اصلاح طلب موحدی خواهند داشت و از آن سو نیروها ولیدرهای سردار هاشمی پور که خود را برای انتخابات مجلس آینده و‌جبران شکست آماده می کنند چه برنامه ای برای حامیان خود در انتخابات شورای شهر چرام در ۱۴۰۰دارند

حمایت و عدم حمایت لازم هر دو جریان موحد و هاشمی پور از نیروهای اصلاح طلب حامی خود در این انتخابات می تواند در ادامه راه برای آنها موجب خوش بینی و یا بدبینی به این جریان یا طیف فکری باشد

بانوان به عنوان قشر تاثیر گذار در انتخابات های مختلف اما تاکنون در انتخابات شورای شهر چرام علیرغم وجود بانوان تحصیلکرده به علت عدم حمایت لازم حتی از طرف جامعه بانوان چرام هیچ بانویی به شورای شهر چرام راه نیافته است.

شنیده ها حاکی از این است که خانم «فریبا جهانبخشی» خود را برای انتخابات شورای شهر چرام آماده کرده است و امیدوار است که با حمایت جامعه بانوان که در واقع نصف رای دهندگان انتخابات می باشند طلسم را بکشند و به شورای شهر چرام راه یابد تا بتواند مطالبات جامعه بانوان در حوزه شهر چرام را پیگیری کند.

کما اینکه در دوسال گذشته که اجرای طرح پارک بانوان در شهرهای استان اجرایی شد و در بعضی از شهرهای استان شهرداری ها آن را اجرا کردند اما در شهرداری چرام به فراموشی سپرده شد.

با رصد افرادی که خود را برای انتخابات کاندیداهای شورای شهر چرام در ۱۴۰۰آماده می کنند مشاهده می شود که این افراد از سالهای گذشته تاکنون با توزیع بسته های حمایتی به افراد نیازمند (که این کار آنها و‌کمک به نیازمندان قابل تحسین است)اما اگر این کار را ابزاری برای کسب رای و ورود به شورای شهر بدانند قطعا کاری نا صواب هست وبا حضور قطعی این افراد ومشخص شدن آنها در انتخابات شورای شهر چرام به این موضوع خواهیم پرداخت که البته در سایر شهرها چنین مواردی مشاهده می شود.

به هر حال علیرغم نارضایتی شدیدی که در سطح جامعه و شهروندان چرام از عملکرد شورای شهر فعلی وجود دارد و حاشیه هایی که ایجاد شد و عدم مطالبه گری از مدیران استانی و کشوری باعث شد که شهر چرام ۴سال متوسط به پایین را در توسعه شهری یدک بکشد.

امیدواریم که کاندیداهای جدید شورای شهر چرام شعارهای پوپولیستی بسان بعضی از کاندیداهای سابق شورای شهر ندهند که اگر به شورا راه یافتیم حقوق ومزایا نمی گیریم خواهشاً دریافت کنید اما پیگیر مطالبات واقعی مردم باشید.

شورای شهر نمی بایست صرفا با انتخاب شهردار ؛ماموریت خود را تمام شده بداند.

اسامی کاندیداهای احتمالی شورای شهر چرام در انتخابات ۱۴۰۰ که تاکنون در فضای عمومی مطرح شدن به شرح ذیل می باشد.

۱-الامراد علیجانی

۲-ایمان پرویزی

۳-کرامت الله ارکیان

۳-ابوالفتح بشارت

۴-اسماعیل آدره

۵-فریبا جهان‌بخشی

۶-علی مراد بخشایی

۷- عباس خانی

۸-محسن اسدی

۹-محمدتقی امیری

۱۰-احسان حجتی

۱۱-محمود جانی پور

۱۲-مهدی ظهرابی

۱۳-حجت الله بازی

۱۴-محمد طلا راکبی

۱۵-عبدالصالح تمجیدی

۱۶-فرشید کاظمی

۱۷-عبدالرحیم اخلاقی

۱۸- البرز برنایی

۱۹-رحمان دستخوان

۲۰-علی اصغر نشان زاده

۲۱-افشین ماهیاری

۲۲-عماد صفرپور

۲۳-کریم سبزی پور

۲۴-سید علی اکبر قادری

۲۵-لطف الله شیخی

۲۶–شهرام نیکخواه

۲۷-محمد نورمحمدی

۲۸-اسلام محمدی

 

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 224 توسط foroughinia و در روز سه‌شنبه 9 فوریه 2021 ساعت 19:31:44
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 219
9 / 2 / 2021 - 13:52

زمان ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا و میان‌دوره ای مجلس

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره پنج خود اطلاعات مربوط به ثبت نام داوطلبان برای انتخابات‌های سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.   به گزارش طنین روز ؛ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره پنج خود، زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، شورا‌های اسلامی شهر و روستا و دو انتخابات میان‌دوره‌ای که در بهار ۱۴۰۰ برگزار

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره پنج خود اطلاعات مربوط به ثبت نام داوطلبان برای انتخابات‌های سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

 

به گزارش طنین روز ؛ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره پنج خود، زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، شورا‌های اسلامی شهر و روستا و دو انتخابات میان‌دوره‌ای که در بهار ۱۴۰۰ برگزار می‌شود را اعلام کرد.

متن کامل این اطلاعیه، بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۵)

ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، به آگاهی هم‌میهنان عزیز می‌رساند ثبت نام داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر وروستا، اولین میان‌دوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به شرح زیر انجام می‌پذیرد:

انتخابات سراسری:

ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۱/۰۲/۱۴۰۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۵/۰۲/۱۴۰۰ (به مدت ۵ روز) ادامه می‌یابد.

ثبت نام داوطلبان عضویت در شورا‌های اسلامی شهر‌ها از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۹ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه مورخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۹ (به مدت ۷ روز) ادامه می‌یابد.

ثبت نام داوطلبان عضویت در شورا‌های اسلامی روستا‌ها و تیره‌های عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۶/۰۱/۱۴۰۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۲۲/۰۱/۱۴۰۰ (به مدت ۷ روز) ادامه می‌یابد.

انتخابات میان‌دوره‌ای:

ثبت نام داوطلبان میاندور‌ه‌ای مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۰۸/۰۱/۱۴۰۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۴/۰۱/۱۴۰۰ (به مدت ۷ روز) ادامه می‌یابد.

ثبت نام داوطلبان میاندور‌ه‌ای مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح روز جمعه مورخ ۱۳/۰۱/۱۴۰۰ آغاز و تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۱۹/۰۱/۱۴۰۰ (به مدت ۷ روز) ادامه می‌یابد.

نحوه و شرایط ثبت نام در هر انتخابات در اطلاعیه‌های بعدی به اطلاع عموم خواهد رسید.

ستاد انتخابات کشور»

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 219 توسط foroughinia و در روز ساعت 13:52:52
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 199
5 / 2 / 2021 - 19:33

اختتامیه جام فوتسال نونهالان سرفاریاب در دهه فجر با اهداء جوایز(مدرسه فوتبال نصر شهید دولتخواه)

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 199 توسط سید صدیف دانشی و در روز جمعه 5 فوریه 2021 ساعت 19:33:06
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 189
4 / 2 / 2021 - 20:36

عطرافشانی گلزارشهدای سرفاریاب باحضور بسیجیان پایگاه شهدای مرکزی

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 189 توسط سید صدیف دانشی و در روز پنج‌شنبه 4 فوریه 2021 ساعت 20:36:25
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر