شماره : 387
27 / 7 / 2021 - 20:16

تناقض گفتار در خصوص زمان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان۹۹

تناقض گفتار در خصوص زمان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان۹۹ محمدباقر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه درخصوص پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان سال ١٣٩٩ در جلسه با فعالین صنفی فرهنگیان اعلام کرد: نامه دستور پرداخت صادر كه ظرف #يكي_دو_روز_آينده به حساب ذينفعان واريز خواهد شد. محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش

تناقض گفتار در خصوص زمان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان۹۹

محمدباقر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه درخصوص پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان سال ١٣٩٩ در جلسه با فعالین صنفی فرهنگیان اعلام کرد: نامه دستور پرداخت صادر كه ظرف #يكي_دو_روز_آينده به حساب ذينفعان واريز خواهد شد.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش:اعتبارات برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان تخصیص یافت و این پاداش در #هفته‌های_آتی پرداخت می شود.
‌سایت خبری طنین روزامیدواراست که مسئولین به تفاهم رسیده وبارفع تناقض هاهرچه زودترپاداش پایان خدمت این عزیزان پرداخت شودانشاالله

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 387 توسط foroughinia و در روز سه‌شنبه 27 جولای 2021 ساعت 20:16:07
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 384
27 / 7 / 2021 - 11:18

خواستگاری مقابل دوربین دررقابتهای المپیک

مکس کروزه، بازیکن ۳۳ ساله باشگاه یونیون برلین آلمان که با تیم ملی فوتبال کشورش در رقابت‌های المپیک حضور دارد، اگرچه در پیروزی ۳-۲ تیم آلمان برابر عربستان نتوانست گلزنی کند، همچنان دلیل خوبی برای جشن گرفتن داشت. این پیروزی برای کروزه به یادماندنی شد؛ او نه تنها در کنار تیم ملی آلمان توانست به

مکس کروزه، بازیکن ۳۳ ساله باشگاه یونیون برلین آلمان که با تیم ملی فوتبال کشورش در رقابت‌های المپیک حضور دارد، اگرچه در پیروزی ۳-۲ تیم آلمان برابر عربستان نتوانست گلزنی کند، همچنان دلیل خوبی برای جشن گرفتن داشت.

این پیروزی برای کروزه به یادماندنی شد؛ او نه تنها در کنار تیم ملی آلمان توانست به برد ۳-۲ برابر عربستان سعودی دست یابد، بلکه در مصاحبه پس از پایان بازی و در پخش زنده تلویزیونی درخواست ازدواجش را مطرح کرد و بلافاصله هم جواب مثبت گرفت.

خواستگاری مقابل دوربین در رقابت‌های المپیک

در مصاحبه پس از بازی، کروزه پیراهنش را درآورد تا لباسی که زیر آن به تن داشت و روی آن درخواست ازدواجش را نوشته شده بود، مقابل دوربین‌ها به نمایش بگذارد. کروزه سپس زانو زد و جلوی دوربین پخش زنده درخواست ازدواج خود را مطرح کرد. او گفت: من در واقع تصمیم داشتم صبر کنم تا گل بزنم، اما چه کسی می‌داند که آیا می‌توانم گل بزنم یا نه!

کروزه و یارانش در نخستین بازی خود در المپیک ۴-۲ برابر برزیل شکست خورده بودند و می‌دانستند فقط در صورت پیروزی در این مسابقه می‌توانند به صعود به مرحله بعد امیدوار بمانند. در این بازی برابر عربستان، ندیم امیری و راگنار آخه دو بار آلمان‌ها را جلو انداختند، اما سامی الناجی دو بار کار را به تساوی کشاند. سرانجام در ۱۵ دقیقه مانده به پایان بازی، پاس مکس کروزه به ادوخای رسید و او توانست با ضربه سر دروازه عربستان را برای بار سوم باز کند و آلمان را دوباره پیش بیندازد و پیروزی تیم ملی آلمان را سبب شود.

در نهایت عربستان با دو شکست از این رقابت‌ها کنار رفت و آلمان همچنان امیدوار به صعود باقی ماند.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 384 توسط foroughinia و در روز ساعت 11:18:54
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 381
26 / 7 / 2021 - 22:24

وعده شروع واکسیناسیون معلمان ازعیدغدیر

  محمد محسن‌بیگی مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره زمان واکسیناسیون معلمان اظهار کرد: طبق توافق مسؤولان وزارت بهداشت، واکسیناسیون یک میلیون و ۲۰۰ هزار معلم از عید سعید غدیر با واکسن ایرانی کُوو ایران برکت آغاز خواهد شد. وی ادامه داد: واکسیناسیون معلمان در شهر‌های زیر ۲۰ هزار نفر با نوبت‌دهی

 

محمد محسن‌بیگی مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره زمان واکسیناسیون معلمان اظهار کرد: طبق توافق مسؤولان وزارت بهداشت، واکسیناسیون یک میلیون و ۲۰۰ هزار معلم از عید سعید غدیر با واکسن ایرانی کُوو ایران برکت آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: واکسیناسیون معلمان در شهر‌های زیر ۲۰ هزار نفر با نوبت‌دهی از طریق سامانه وزارت بهداشت و در مراکز تجمیعی و در شهر‌های بالای ۲۰ هزار نفر با نوبت دهی ادارات آموزش و پرورش و در مکان‌های وابسته به این وزارتخانه انجام خواهد شد.

محسن‌بیگی با بیان اینکه واکسیناسیون معلمان غیررسمی، رانندگان سرویس مدارس و دوز دوم واکسیناسیون معلم، در شهریور انجام می‌شود
امیدواریم باعملی شدن این وعده شاهدحضوردوباره معلمان درکلاس های درس باشیم

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 381 توسط foroughinia و در روز دوشنبه 26 جولای 2021 ساعت 22:24:55
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 376
25 / 7 / 2021 - 22:59

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت: پشت‌پرده حوادث #خوزستان، دشمن و تحریکات برخی جریان‌های داخلی قرار دارد؛ اعتراض مدنی از حقوق بنیادین همه ملت است.

روحانی در جلسه هیات دولت: پشت‌پرده حوادث #خوزستان، دشمن و تحریکات برخی جریان‌های داخلی قرار دارد؛ اعتراض مدنی از حقوق بنیادین همه ملت است. 🔺امروز در جلسه هیات دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری گزارشی از سفر خود به استان خوزستان را ارائه کرد. 🔺حسن روحانی در جلسه امروز هیات دولت، گفته که «اعتراض مدنی

روحانی در جلسه هیات دولت: پشت‌پرده حوادث #خوزستان، دشمن و تحریکات برخی جریان‌های داخلی قرار دارد؛ اعتراض مدنی از حقوق بنیادین همه ملت است.

🔺امروز در جلسه هیات دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری گزارشی از سفر خود به استان خوزستان را ارائه کرد.

🔺حسن روحانی در جلسه امروز هیات دولت، گفته که «اعتراض مدنی از حقوق بنیادین همه آحاد ملت است و مدیران وظیفه دارند در برابر اعتراض‌ها گوش شنوا داشته و خاضع و بردبار باشند اما شکی نیست که پشت‌پرده این حوادث، دست‌های آلوده دشمن و تحریکات برخی جریان‌های داخلی قرار دارد اما دولت بخاطر سوء استفاده دشمن نمی‌تواند حق اعتراض مردم را به رسمیت نشناسد».

🔺در جریان جلسه هیات دولت، وزیر کشور هم مدعی شده که «در بررسی‌های امنیتی و اطلاعاتی مشخص شده که عوامل خارجی و ایادی داخلی و دشمنان قسم خورده ملت و برخی از جریان‌های داخلی در سوء استفاده از مطالبات به‌حق مردم نقش داشته اند

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 376 توسط foroughinia و در روز یکشنبه 25 جولای 2021 ساعت 22:59:30
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 370
25 / 7 / 2021 - 20:41

صعودژاپن وکره وحذف عربستان

ژاپن و کره صعود کردند؛ عربستان حذف شد دور دوم مرحله گروهی بازی‌های فوتبال المپیک در بخش مردان با صعود تیم کشور میزبان و پیروزی تیم‌های کره جنوبی، آلمان و اسپانیا پایان یافت. در ادامه دیدارهای دور دوم از مرحله گروهی فوتبال مردان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، امروز (یکشنبه) ۴ بازی انجام شد. در گروه

ژاپن و کره صعود کردند؛ عربستان حذف شد

دور دوم مرحله گروهی بازی‌های فوتبال المپیک در بخش مردان با صعود تیم کشور میزبان و پیروزی تیم‌های کره جنوبی، آلمان و اسپانیا پایان یافت.

در ادامه دیدارهای دور دوم از مرحله گروهی فوتبال مردان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، امروز (یکشنبه) ۴ بازی انجام شد.

در گروه A ژاپن با نتیجه ۲ بر یک مکزیک را شکست داد. تاکه‌فوسا کوبو در دقیقه ۶ و ریتسو دوان در دقیقه ۱۱ از روی نقطه پنالتی برای ژاپن گلزنی کردند و روبرتو آلوارادو در دقیقه ۸۵ تنها گل مکزیکی که در دقیقه ۶۸ بازی با اخراج مدافع میانی‌اش ۱۰ نفره شد را به ثمر رساند.

پیروزی اسپانیا و آلمان در روز وداع سعودی‌ها با توکیو

به این ترتیب ژاپن ۶ امتیازی شد و ضمن صعود به صدر جدول به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها صعود کرد. تیم‌های مکزیک و  فرانسه هم هردو با ۳ امتیاز و برحسب تفاضل گل (مکزیک +۲ و فرانسه -۲) به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند و آفریقای جنوبی هم بدون امتیاز قعرنشین جدول گروه A است.

در گروه B کره جنوبی مقابل رومانی با نتیجه قاطع ۴ بر صفر به برتری رسید. ماریوس مارین در دقیقه ۲۵ (گل به خودی)، دون گیونگ لی در دقیقه ۵۹، کانگ این لی در دقایق ۸۴ (پنالتی) و ۹۰ گل‌های کره را به ثمر رساندند. رومانی در وقت‌های  تلف شده نیمه اول با اخراج یکی از هافبک‌هایش ۱۰ نفره شد.

با این نتیجه کره جنوبی اولین پیروزی خود را کسب کرد تا هر چهار تیم جدول گروه B‌ سه امتیازی باشند، البته کره‌ای‌ها به لطف تفاضل گل بهترشان صدرنشین شدند. تیم‌های هندوراس، نیوزیلند و رومانی هم به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

در سومین گروه یعنی گروه C، اسپانیایی‌ها اولین پیروزی خود را با یک گل برابر استرالیا کسب کردند. میکل اویارسابال در دقیقه ۸۱۴ تنها گل این بازی را به ثمر رساند. با این نتیجه اسپانیا ۴ امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت. استرالیا با ۳ امتیاز و تفاضل گل مثبت یک و آرژانتین با ۳ امتیاز و تفاضل گل منفی یک به ترتیب تیم‌های دوم و سوم جدول هستند و مصر یک امتیازی هم در انتهای جدول قرار دارد.

در آخرین گروه، گروه D نیز آلمانی‌ها با نتیجه ۳ بر ۲ بر عربستان سعودی غلبه کردند و موجب حذف این تیم شدند. ندیم امیری در دقیقه ۱۱، راگنار آکه در دقیقه ۴۳ و فلیکس اودوخای در دقیقه ۷۵ سه گل آلمان را در شرایط به ثمر رساندند که این تیم از دقیقه ۶۶ با اخراج مدافع میانی‌اش آموس پیپر ۱۰ نفره به بازی ادامه داد. سامی الناجی در دقایق ۳۰ و ۵۰ هم گل‌ای عربستان را به ثمر رساند.

در جدول گروه D، تیم‌‌های برزیل و ساحل عاج هر دو با ۴ امتیاز و برحسب تفاضل گل (برزیل +۲ و ساحل عاج +۱) در رده‌های اول و دوم هستند. آلمان ۳ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد و عربستان صعود هم بدون امتیاز قعرنشین است.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 370 توسط foroughinia و در روز ساعت 20:41:15
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 345
8 / 4 / 2021 - 14:03

مدیرکل بنیادشهید استان کهگیلویه و بویراحمد در جوار قبر پدر شهید سید سلیمان دانشی حضورپیداکرد

مدیرکل بنیادشهید به همراه رئیس بنیادشهید شهرستان چرام به پاس ارج به مقام شامخ شهدا و احترام والدین شهدا به مناسبت درگذشت مرحوم حاج سید مذکور دانشی پدر شهید سیدسلیمان دانشی درشهرسرفاریاب حضور پیدا کردند و دراین سفرضمن تسلیت به خانواده شهید دانشی مشکلات مربوط به گلزارشهدای مرکزی و جاده ارتباطی گلزارشهدای شهرک نهم را

مدیرکل بنیادشهید به همراه رئیس بنیادشهید شهرستان چرام به پاس ارج به مقام شامخ شهدا و احترام والدین شهدا به مناسبت درگذشت مرحوم حاج سید مذکور دانشی پدر شهید سیدسلیمان دانشی درشهرسرفاریاب حضور پیدا کردند و دراین سفرضمن تسلیت به خانواده شهید دانشی مشکلات مربوط به گلزارشهدای مرکزی و جاده ارتباطی گلزارشهدای شهرک نهم را بررسی کردند و قول همکاری دادند که با هماهنگی بنیادشهید شهرستان چرام وفرماندارمحترم شهرستان و اداره راه شهرستان مشکلات برطرف گردد.درپایان ازخانواده شهید دانشی به جهت تشییع باشکوه پدر شهید که با رعایت کامل پروتکل بهداشتی وبدون اطلاع رسانی قبلی برگزارگردید تقدیروتشکرداشتند.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 345 توسط سید صدیف دانشی و در روز پنج‌شنبه 8 آوریل 2021 ساعت 14:03:08
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 339
8 / 4 / 2021 - 12:53

رونمایی از کتاب «بسیج و دفاع» به نویسندگی بهروز خشت زر فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای مرکزی سرفاریاب

📖نام کتاب: « بسیج و دفاع» 🖋نویسنده: بهروز خشت زر کتاب «بسیج و دفاع» با موضوعات بسیجیان، دفاع ملی و دفاع مقدس در سه فصل تنظیم شده و در رابطه با عملکرد بسیج در حوزه فعالیت های نظامی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حفظ و حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران

📖نام کتاب: « بسیج و دفاع»
🖋نویسنده: بهروز خشت زر

کتاب «بسیج و دفاع» با موضوعات بسیجیان، دفاع ملی و دفاع مقدس در سه فصل تنظیم شده و در رابطه با عملکرد بسیج در حوزه فعالیت های نظامی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حفظ و حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس نگارش شده است.

کتاب «بسیج و دفاع» از سوی انتشارات نودا و با حمایت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های #دفاع_مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده است.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 339 توسط سید صدیف دانشی و در روز ساعت 12:53:24
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 326
13 / 3 / 2021 - 7:27

بخشدارسرفاریاب انتخابات هیات اجرایی رابرگزارکرد

بخشدارمحترم سرفاریاب دکتر محمودی درموعدمقرروزمان قانونی تعداد۳۰نفراز معتمدین بخش راجهت انتخاب هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای شهروروستابادرایت خاص درسایه آرامش ورضایت همگانی مشخص نمودندوبادعوت ازآنهاومدعوین دیگری ازجمله نماینده محترم دادستان،اعضای اداری وهیات نظارت برانتخابات درمسجدحضرت ابوالفضل (ع) انتخابات رابه روش رای گیری برگزارکردوآقایان سیداسلام آریاپناه.سیدنصیرداورپناه.مسعود دبید.سیدمهدی محققیان.سیدمحمددانشی .خدابخش افروز .سیدمحمدرضانیکدارمقدم.سیدبهادرپارسا.عطاء اسفندیاری مقدم.به عنوان اعضای

بخشدارمحترم سرفاریاب دکتر محمودی درموعدمقرروزمان قانونی تعداد۳۰نفراز معتمدین بخش راجهت انتخاب هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای شهروروستابادرایت خاص درسایه آرامش ورضایت همگانی مشخص نمودندوبادعوت ازآنهاومدعوین دیگری ازجمله نماینده محترم دادستان،اعضای اداری وهیات نظارت برانتخابات درمسجدحضرت ابوالفضل (ع) انتخابات رابه روش رای گیری برگزارکردوآقایان سیداسلام آریاپناه.سیدنصیرداورپناه.مسعود دبید.سیدمهدی محققیان.سیدمحمددانشی .خدابخش افروز .سیدمحمدرضانیکدارمقدم.سیدبهادرپارسا.عطاء اسفندیاری مقدم.به عنوان اعضای اصلی وآقایان علیداد واحسان مشایخی .موسی نرگسی.اندیشه وعلی یارپرموز به عنوان اعضای علی البدل مشخص شدند.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 326 توسط سید صدیف دانشی و در روز شنبه 13 مارس 2021 ساعت 07:27:53
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 308
17 / 2 / 2021 - 22:24

سرفاریاب لرزید

دقایقی پیش سرفاریاب بازلزله ای نسبتا شدید لرزید. هنوز ازخسارات احتمالی خبری بدست نیامده این زمین لرزه در یاسوج و دهدشت احساس شدو باشدت ۵/۶درجه در مقیاس ریشتر شهر سی سخت را لرزاند

دقایقی پیش سرفاریاب بازلزله ای نسبتا شدید لرزید.
هنوز ازخسارات احتمالی خبری بدست نیامده
این زمین لرزه در یاسوج و دهدشت احساس شدو باشدت ۵/۶درجه در مقیاس ریشتر شهر سی سخت را لرزاند

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 308 توسط سید صدیف دانشی و در روز چهارشنبه 17 فوریه 2021 ساعت 22:24:12
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 271
10 / 2 / 2021 - 16:22

افتتاح دو خانه ورزش روستایی در شهرستان چرام +تصاویر

افتتاح دو‌خانه ورزش روستایی شهرستان چرام  به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا با حضور بخشداران سرفاریاب و‌چرام برگزار شد. به گزارش طنین روز از چرام؛امروز چهارشنبه ۲۲بهمن ۱۳۹۹با حضور بخشداران سرفاریاب و چرام و رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام  آئین افتتاح دو

افتتاح دو‌خانه ورزش روستایی شهرستان چرام  به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا با حضور بخشداران سرفاریاب و‌چرام برگزار شد.

به گزارش طنین روز از چرام؛امروز چهارشنبه ۲۲بهمن ۱۳۹۹با حضور بخشداران سرفاریاب و چرام و رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام  آئین افتتاح دو خانه ورزش روستایی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا برگزار و به بهره برداری رسید.

محمودی بخشدار سرفاریاب  در آئین افتتاح خانه ورزش روستایی شیخ هابیل با تبریک ایام الله دهه فجر بیان کرد:توزیع عادلانه منابع و امکانات ورزشی در روستاها موجب مهاجرت معکوس و ایجاد روحیه امید و نشاط می شود.

بخشدار سرفاریاب با تشکر از هیات روستایی وبازی های بومی محلی استان و شهرستان چرام گفت:ایجاد خانه های ورزش اقدام خوبی در احیا بازی های بومی محلی وسرگرمی ونشاط در میان روسنائیان است واز دهیاران درخواست داریم که ضمن حفاظت و نگهداری درست از این اقلام ورزشی نسبت به دراختیار گذاشتن این تجهیزات برای مردم روستا اهتمام جدی داشته باشند.

در دومین افتتاحیه خانه ورزش روستایی شهرستان چرام که در روستای القچین علیا با حضورسید الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام ؛رئیس ونائب رئیس هیات ورزش روستایی چرام و‌مردم و‌شورا و دهیاری روستا   برگزارشد.

بخشدار مرکزی چرام در آئین افتتاح این خانه ورزش روستایی که امروز عصر ۲۲بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد بیان کرد:ایجاد خانه های ورزش اقدام ارزشمندی است که موجب سرگرمی سالم ونشاط وسلامتی در بین روسنائیان می شود.

وی با اشاره به جمعیت روستای القچین علیا و وجود جوانان و‌تیم های ورزشی در این روستا از مدیرکل ورزش و‌جوانان استان ومسئولان ورزش چرام درخواست کرد به زیر ساخت های ورزشی این روستا توجه ویژه داشته باشند و حضور میدانی برای بررسی مشکلات ورزش چرام و‌روستا داشته باشند.

افسردیر در این آئین ضمن تشکر از زحمات و‌پیگیری های مسئولان هیأت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی در شهرستان چرام اظهار امیدواری کرد که سایر روستاها هم به خانه ورزش تجهیز شوند.

علی یاری زاده رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام در آئین افتتاحیه های دو خانه ورزش روستایی شیخ هابیل والقچین علیا بیان کرد:تجهیز خانه های ورزش روستایی و‌توزیع عادلانه امکانات ورزشی در دور افتاده ترین روستاها از خدمات دولت تدبیر وامید است که موجب ایجاد روحیه نشاط وشادی میان جوانان روستایی می شود.

رئیس هیات ورزش روستایی وبازی های بومی محلی چرام گفت :تاکنون در شهرستان چرام تعداد ۸خانه ورزش روستایی تجهیز شدن که سایر روستاهای شهرستان براساس دارا بودن شرایط و فضای مناسب تجهیز می شوند.

وی از بخشداران درخواست کرد که دهیاران را ملزم کنند که نسبت به نگهداری وبازگشایی خانه های ورزش وبرگزاری مسابقات روستایی وبازی های بومی محلی  همکاری لازم را داشته باشند.

تصاویر:

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 271 توسط foroughinia و در روز چهارشنبه 10 فوریه 2021 ساعت 16:22:36
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر