شماره : 71
8 / 9 / 2020 - 20:22

بازدید مدیرکل میراث فرهنگی وصنایع دستی استان کهگیلویه وبویراحمد از دهکده گردشگری روح الله پوش

مجید صفایی دربازدید ازدهکده گردشگری روح الله پوش ازتحول عظیمی در حوزه های صنایع_دستی گردشگری و میراث_فرهنگی در آینده در استان خبر داد این مسئول محترم فرمودند این  تحولات چنانچه تحقق یابد بی شک گام مهم وموثری برای معرفی هر چه بهتر استان کهگیلویه و بویراحمد برداشته خواهد شد و زمینه جذب سرمایه ،اشتغال،کارآفرینی و….تحقق می یابد. با هدف معرفی

مجید صفایی دربازدید ازدهکده گردشگری روح الله پوش ازتحول عظیمی در حوزه های صنایع_دستی گردشگری و میراث_فرهنگی در آینده در استان خبر داد این مسئول محترم فرمودند این  تحولات چنانچه تحقق یابد بی شک گام مهم وموثری برای معرفی هر چه بهتر استان کهگیلویه و بویراحمد برداشته خواهد شد و زمینه جذب سرمایه ،اشتغال،کارآفرینی و….تحقق می یابد.
با هدف معرفی هر چه بهتر استان بی شک در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 71 توسط foroughinia و در روز سه‌شنبه 8 سپتامبر 2020 ساعت 20:22:13
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 68
31 / 8 / 2020 - 19:12

واکنش فدراسیون فوتبال به نامه فیفاوAfc

ضمن احترام به قوانین فیفاوAfc،خودرامقیدبه رعایت قوانین ومقررات جمهوری اسلامی میدانیم ؛

واکنش فدراسیون فوتبال به نامه فیفا و AFC

?فدراسیون فوتبال ایران با تأیید دریافت نامه مشترک فیفا و AFC، تأکید کرد همچون گذشته و همیشه ضمن احترام به قوانین فیفا و AFC، خود را مقید و ملتزم به رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌داند.

?در این نامه درباره برخورد قوه قضاییه ایران با متهمان پرونده مارک ویلموتس و احضار مدیران ارشد فدراسیون فوتبال ایران اخطار داده شده در صورت برخورد قضایی با اتهام اهمال‌کاری، خطراتی از جمله تعلیق، فوتبال ایران را تهدید خواهد کرد.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 68 توسط foroughinia و در روز دوشنبه 31 آگوست 2020 ساعت 19:12:08
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 66
31 / 8 / 2020 - 14:30

امام حسین (ع)الهام بخش مربی اسپانیایی

گونزالورودریگرزمربی بدنسازاسپانیایی تیم الشرطه عراق،راهی کربلا شد؛

گونزالو رودریگز مربی بدنساز اسپانیایی تیم الشرطه عراق، راهی کربلا شد.

گونزالو رودریگز مربی بدنساز تیم الشرطه عراق از امام حسین به عنوان الهام گر بزرگ زندگی خود یاد کرد. او راهی کربلا شد و اینگونه به احیای مراسم عاشورا واکنش نشان داد: از بزرگ ترین چیزهای که از مردم عراق یاد گرفتم آشنایی با امام حسین(ع) است. او مردی بود که به خاطر انسانیت زندگی و خانواده خود را قربانی کرد. درود بر امام حسین(ع).

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 66 توسط foroughinia و در روز ساعت 14:30:55
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 64
31 / 8 / 2020 - 14:23

جدیدترین امارکرونا

جدیدترین امارکرونا درکشور؛

? شناسایی ۱۶۴۲ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور / فوت ۱۰۹ بیمار در ۲۴ساعت گذشت

? دکتر «سیما سادات لاری» سخنگوی وزارت بهداشت:

? بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان‌رضوی، آذربایجان‌شرقی، کرمان، خراسان‌شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

? همچنین استان‌های آذربایجان‌غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان‌جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 64 توسط foroughinia و در روز ساعت 14:23:07
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54
30 / 8 / 2020 - 22:53

نماز ظهر عاشورا در کهگیلویه و بویر احمد اقامه شد

آیین عبادی، سیاسی در خیابان جمهوری اسلامی شهر یاسوج و با رعایت پروتکل های بهداشتی اقامه و قشرهای مختلف عزاداران حسینی حضور گسترده ای در آن داشتند.؛

این آیین عبادی، سیاسی در خیابان جمهوری اسلامی شهر یاسوج و با رعایت پروتکل های بهداشتی اقامه و قشرهای مختلف عزاداران حسینی حضور گسترده ای در آن داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی امام جمعه یاسوج و نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد امام جماعت نماز ظهر عاشورا در شهر یاسوج مرکز این استان را بر عهده داشت.

نماز ظهر عاشورا در دیگر نقاط کهگیلویه و بویراحمد نیز با رعایت نکات بهداشتی، حفظ فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش و شرکت پرشور قشرهای مختلف سوگواران حسینی اقامه شد.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 54 توسط foroughinia و در روز یکشنبه 30 آگوست 2020 ساعت 22:53:29
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 46
27 / 8 / 2020 - 20:20

ضرورت ایجاد روشنایی مناسب در مبادی شهر چرام

صبح امروز نشست شورای ترافیک به ریاست معاون عمرانی فرماندار و اعضای شورای ترافیک چرام در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. در این نشست که به منظور بررسی مسائل و مشکلات ترافیکی سطح شهر و هم اندیشی در خصوص رفع این مسائل تشکیل شد، سرتیپ خادمی اظهار کرد: با توجه به بررسی دقیق ترافیکی

صبح امروز نشست شورای ترافیک به ریاست معاون عمرانی فرماندار و اعضای شورای ترافیک چرام در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این نشست که به منظور بررسی مسائل و مشکلات ترافیکی سطح شهر و هم اندیشی در خصوص رفع این مسائل تشکیل شد، سرتیپ خادمی اظهار کرد: با توجه به بررسی دقیق ترافیکی در خصوص سوانح و تصادفات جاده ای در سطح شهرستان چرام باید با اجرای نصب سرعتکاه آسفالت استاندارد با آشکارسازی مناسب در سطح شهرستان موافقت شود.

معاون عمرانی فرماندار چرام با بیان اینکه شرکت برق نسبت به جمع‌آوری تیر چراغ برق در محل اجرای پروژه بلوار دانشجو باید اقدام کند،گفت: شهرداری چرام نسبت به آشکارسازی سرعت کاه و نصب تابلو در بلوار شهید دستغیب و خروجی شهر به سمت پمپ بنزین اقدام کند‌.

وی با تاکید بر این مطلب که شهرداری چرام نسبت به نصب تابلو و شهرداری سرفاریاب نسبت به آشکارسازی سرعتکاه سطح شهر با رنگ مناسب و تابلو  هشدار اقدام نماید، ابراز کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به قیر و آسفالت کیلومتر ۳۰ تا ۳۲ قبل از امامزاده شاه حمزه اقدام کند.

این مسوول همچنین افزود: راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به آزادسازی حریم در محل روستای القچین سفلی اقدام کرده و شهرداری نسبت به خط کشی و گذرگاه عابر پیاده در بلوار شهید دستغیب جلوی بانک ملی اقدام کند.

وی بر ایجاد روشنایی مناسب در ورودی و خروجی شهر چرام و اجرای چراغ چشمک زن در میدان بسیج این شهر از سمت چپ در شهربازی از دیگر مواردی بود که معاون فرماندار بر آن تاکید داشت.

خادمی در ادامه عنوان کرد: با توجه به شیب زیاد و عدم دید در سه راهی بلدان و  با توجه با سرعت بسیار زیاد وسایل نقلیه و بروز تصادف مکرر در محل روستای تمبی با اجرای سرعتکاه موافقت می‌شود.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 46 توسط foroughinia و در روز پنج‌شنبه 27 آگوست 2020 ساعت 20:20:15
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49
25 / 8 / 2020 - 20:21

راه اندازی مرکز مددکاری کمیته امداد در سرفاریاب

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان در مراسم آغاز به کار این مرکز گفت: با راه اندازی شعبه کمیته امداد در این منطقه، بخش زیادی از مشکلات مردم از جمله مسافت و نامساعد بودن راه‌های ارتباطی برای رسیدگی به امور مددجویان رفع می‌شود. آقای مبشری افزود: با راه اندازی مرکز مددکاری، مددجویان

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان در مراسم آغاز به کار این مرکز گفت: با راه اندازی شعبه کمیته امداد در این منطقه، بخش زیادی از مشکلات مردم از جمله مسافت و نامساعد بودن راه‌های ارتباطی برای رسیدگی به امور مددجویان رفع می‌شود.

آقای مبشری افزود: با راه اندازی مرکز مددکاری، مددجویان این نهاد به صورت مستقیم خدمات دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه بخش سرفاریاب دارای دو هزار و ۲۰۰ خانوار است که از این تعداد هزار و ۱۰۰ خانوار زیر پوشش نهاد حمایتی کمیته امداد هستند افزود: با وجود جمعیت زیر پوشش این نهاد وجود مرکز مددکاری کمیته امداد در این منطقه ضروری بود.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده هم در حاشیـه آغاز به کار این مرکز گفت: در هفته دولت باید خدمات نظام اسلامی برای مردم تبیین شود و از همه دولت مردان تقاضـا دارم برای رفع مشکلات مردم مناطق کمتر برخوردار استان تلاش کنند.

حجت الاسلام سید محمد موحد از مدیران کمیته امداد و دیگر مسئولان خواست برای ارتقاء شعبه کمیته امداد سرفاریاب و تبدیل به اداره‌ای مستقل به دلیل وسعت، پراکندگی و جمعیتِ این بخش، تلاش کنند.
سرفاریاب از توابع شهرستان چرام است.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 49 توسط foroughinia و در روز سه‌شنبه 25 آگوست 2020 ساعت 20:21:16
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 35
21 / 8 / 2020 - 18:42

عملیات ساخت پد بالگرد در محور یاسوج -دهدشت آغاز شد

رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از آغاز عملیات ساخت پد بالگرد در محور یاسوج دهدشت خبر داد. محسن جلیل در گفت وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: آغاز کار ساخت پد بالگرد در محور یاسوج به دهدشت، امروز با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران در منطقه محروم گردنگاه لوداب انجام شد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از آغاز عملیات ساخت پد بالگرد در محور یاسوج دهدشت خبر داد.
محسن جلیل در گفت وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: آغاز کار ساخت پد بالگرد در محور یاسوج به دهدشت، امروز با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران در منطقه محروم گردنگاه لوداب انجام شد.
جلیل ادامه داد: با توجه به اینکه این مکان نزدیکترین نقطه به روستاهایی است که با مراکز درمانی اطراف بیش از ۲ ساعت فاصله داشته و یکی از محل های پر ماموریت اورژانس ۱۱۵ به خصوص ماموریت های اورژانس هوایی می باشد و با توجه به وجود پایگاه اورژانس هوایی در استان نیاز به احداث پد جهت نشستن و برخاستن بالگرد امری ضروری و واجب به شمار می آید.
وی ابراز داشت: سال گذشته در روستاهای مجاور در منطقه گردنگاه لوداب سه مورد ماموریت جهت نجات خانم باردار به مرکز اورژانس ۱۱۵ استان گزارش شد که با کمک تکنسین های اورژانس ۱۱۵ به خصوص تکنسین های اورژانس هوایی، هر سه ماموریت با موفقیت به پایان رسید.
جلیل ادامه داد: با توجه به وجود مناطق صعب العبور در سطح استان و شرایط بد اقلیمی جهت دسترسی بیماران و مصدومین به اورژانس ۱۱۵، عملیات امدادرسانی به صورت زمینی مقدور نبوده و نیاز به پد جهت بالگرد در کلیه این مناطق احساس میگردد، هم چنین طی پیگیری های مکرر مرکز اورژانس ۱۱۵ استان، خوشبختانه در تابستان امسال اقدامات و هماهنگی های لازم جهت احداث پد بالگرد در این مناطق صورت پذیرفته است.
جلیل با بیان اینکه این دومین گام در جهت احداث پد می باشد، گفت: اولین عملیات احداث و ساخت پد جهت بالگرد در سطح استان در منطقه رودریش آجم از توابع بخش دیشموک بوده است.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 35 توسط foroughinia و در روز جمعه 21 آگوست 2020 ساعت 18:42:11
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 29
19 / 8 / 2020 - 13:59

بامدادامروز؛؛

مهار آتش در ارتفاعات شاه حمزه سرفاریاب

با تلاش مردم و برخی کارکنان ادارات آتش سوزی ارتفاعات شاه حمزه سرفاریاب بامداد امروز مهارشد. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار شهرستان چرام گفت: این آتش سوزی که از ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۲۸ مرداد ماه آغاز شده بود با تلاش بی وقفه نیروهای مردمی، بسیج، ادارات و دستگاه

با تلاش مردم و برخی کارکنان ادارات آتش سوزی ارتفاعات شاه حمزه سرفاریاب بامداد امروز مهارشد.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار شهرستان چرام گفت: این آتش سوزی که از ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۲۸ مرداد ماه آغاز شده بود با تلاش بی وقفه نیروهای مردمی، بسیج، ادارات و دستگاه های مختلف ساعت ۴ بامداد امروز چهارشنبه ۲۹ مردادماه مهار شد.
ابراهیم فتاحی اصل با بیان اینکه علت آتش سوزی در دست بررسی است افزود:این آتش سوزی به احتمال زیاد عمدی بوده و سرنخ هایی از عاملان آتش سوزی نیز به دست آمده است.
وی ادامه داد: این آتش سوزی به حدود ۲۰ هکتار جنگل و مرتع شهرستان چرام خسارت وارد کرد که بیشتر علفزار، مرتع و بوته های کوچک بوده است.
ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 29 توسط foroughinia و در روز چهارشنبه 19 آگوست 2020 ساعت 13:59:28
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 32
11 / 8 / 2020 - 14:04

فرماندار چرام؛؛

گلایه مردم از کمبود تجهیزات در مرکز بهداشت زیلایی

فتاحی اصل فرماندار چرام در بازدید از مرکز بهداشت و درمانی دهستان زیلایی سرفاریاب گفت: نبود پزشک و راننده آمبولانس در این مرکز از جمله مشکلات مردم این منطقه است. فتاحی اصل از مسئولان شبکه بهداشت و درمان استان خواست برای رفع این مشکلات و رفع موانع تلاش کنند. او بیان کرد: مشکلات این مرکز

فتاحی اصل فرماندار چرام در بازدید از مرکز بهداشت و درمانی دهستان زیلایی سرفاریاب گفت: نبود پزشک و راننده آمبولانس در این مرکز از جمله مشکلات مردم این منطقه است.

فتاحی اصل از مسئولان شبکه بهداشت و درمان استان خواست برای رفع این مشکلات و رفع موانع تلاش کنند.

او بیان کرد: مشکلات این مرکز توسط مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان پیگیری می‌شود.
مرادپور بخشدار سرفاریاب نیز گفت: روستای سواری مرکز دهستان پشته زیلایی پزشک و مرکز جامع سلامت سرفاریاب دندانپزشک ندارند.

مراد پور افزود: بیماران این بخش مجبور هستند برای دریافت خدمات پزشکی و دندانپزشکی به شهرهای همجوار مراجعه کنند که با توجه به شیوع بالای ویروس کرونا در این شهرها، خطر آلوده شدن به این ویروس آنان را تهدید می کند.

ثبت شده در سایت طنین روز طی شماره 32 توسط foroughinia و در روز سه‌شنبه 11 آگوست 2020 ساعت 14:04:57
© Copyright 2021 http://taninerooz.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر